אטרקציות מומלצות לילדים בפסח

מגיע חג הפסח ושוב אתם שוברים את הראש לאיזה מקומות בילוי לקחת את הילדים?.

במאמר זה ריכזנו 5 אטרקציות מומלצות:

חדר הפרעונים מיסיטקרום

1.חדר בריחה – אחד המקומות הפופולריים ביותר לבילוי חג הפסח הוא חדר בריחה במרכז או בשאר המקומות בארץ. חדר בריחה הוא מקום שלוקח את משחקי החשיבה לתוך המציאות. הרעיון במשחק הוא פשוט מאוד. בתוך החדר ניתנים חידות לביצוע ורמזים לפתרון והילדים צריכים לסיים לפתור את כל החידות ולברוח מהחדר תוך שעה. כמו כן יש חדרי בריחה שמותאמים במיוחד למשפחות. זהו חדר שבו המבוגרים משחקים ביחד עם הילדים.

ישנם ז'אנרים שונים של חדרי בריחה כגון: אימה, פעולה וחלקם מבוסס על סרטים מפורסמים. כך לדוגמא הוא חדר בריחה, "קללת הפרעונים". זהו חדר ברמה בינונית שייקח אתכם עד למצרים העתיקה ומתאים מ 2-6 שחקנים. אם אתם מחפשים מבצעים והנחות, אז במיוחד למשפחות יש מבצע פסח 2018 – ילד חינם בהזמנת חדר בריחה, "קללת הפרעונים". עכשיו כל מה שנותר לכם זה לקחת את הילדים לחדר בריחה ולהישאר עם חיסכון בכיס!

2. באולינג – אטרקציה נוספת פופולרית היא באולינג. ישנם מקומות רבים לשחק בהם באולינג, כגון: באולינג חוצות המפרץ, באולינג רמת גן ועוד. בנוסף המקום כולל גם משחקי שולחן שתוכלו ליהנות איתם עם הילדים ומתחמי מזון שבהם תוכלו לאכול ביחד. אפשר לארגן תחרויות בין כולם ולתת צופר למנצח וכך תוכלו ליהנות מיום מהנה במיוחד עם כל המשפחה. אם אתם אוהבים משחקי כדור ותחרויות הפעילות הזאת מתאימה לכם!

3. קולנוע – אטרקציה שהרבה ילדים ייהנו ממנה היא סרט ויאפי באחד מבתי הקולנוע בארץ. במתחם ויאפי תוכלו ליהנות ממגוון של סרטים בז'אנרים השונים, כגון: קומדיה, פעולה, דרמה וגם מכיבוד עשיר שכולל קינוחים מפנקים. רצוי לבחור ביחד עם הילד סרט שהוא אוהב. אם אתם אוהבים סרטים ורוצים ליהנות מאוכל טעים, אז אטרקציה זו היא במיוחד בשבילכם!

4 .משחקי ירי– משחקי ירי מתאימים לילדים בגילאי 12 ומעלה. מדובר על משחק מלחמה שבו ילדים נחלקים לשתי קבוצות ונלחמים אחד בשני באמצעות רובי צבע או לייזר. משחקים מהסוג הזה מלמדים ילדים מיומנות חשובות, כגון: עבודות צוות ושיתוף פעולה. בפעילות מסוג זה נדרש מאמץ פיזי. אם אתם מחפשים פעילות מלאת אקשן וכיף ולא פוחדים להתלכלך, אז הפעילות הזו היא עבורכם!

5. גן חיות – בגן החיות עשרות סוגי זנים של בעלי חיים מחכים שתבקרו אותם. הילדים יוכלו ללמוד על סוגי החיות הקיימים ללטף ולהרגיש אותם וגם תוכלו לצלם תמונות משפחתיות. אם אתם נמנים מאוהבי החיות גן חיות, זו האטרקציה המושלמת בשבילכם!

לסיכום: יש מגוון רחב מאוד של אטרקציות מומלצות לפסח. חלק מהאטרקציות מתאימות לגיל מסוים ויש להם דרישות מסוימות. כאשר אנחנו בוחרים באטרקציה חשוב לבדוק כמה זמן הפעילות נמשכת, לבחור במיקום נוח להגעה, אפשר לצרף עוד ילדים לאטרקציה שייהנו גם מהחוויה. עכשיו כל מה שנותר לכם זה לבחור את האטרקציה המועדפות עליכם ולקחת את הילדים שלכם לבילוי ולצבור חוויות חדשות- שיהיה בילוי נעים!